Gå til innhold

17. mai klær til 5 mnd gutt*?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet hvor man kan få fint til en barnedåp(mitt tantebarn dåpes og kasper skal være med) og 17. mai tøy til en 5 mnd gutt?

Ikke veldig dyrt da de små vokser jo så fort så gidder ikke legge så mye penger i slikt tøy man ikke bruker hver dag. Han har liksom bare "hverdagstøy" nå så vi trenger noe mer pyntet til bla dåpen og 17. mai

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ville bare kjøpt noe nytt, som var fint,jeg.

 

Skrevet

Isac blir 5 mnd rundt 17. mai, og vi har skjorte (med eller uten vest) og helt vanlige dongeribukser, det bruker han også i bursdager=) Skikkelig stilig det da, gidder hvertfall ikke bruke penger på festdrakt som han bruker en dag, han sover helt sikkert en god del:P

Skrevet

Hva med matrosdress?? Til 17 mai iallefall... Om du har Coop OBS i nærheten så har de der til 179,-. Har selv kjøpt slik til lille, og han e kjempefin i den :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...