Anonym bruker Skrevet 20. april 2008 #1 Skrevet 20. april 2008 Jeg synes jenta mi spiser så masse... hun ammes til alle andre måltider men er så sulten på kvelden at hun bare veiver vekk puppen. Ikveld drakk hun 2 dl mme.. er det for mye? Ikke at jeg kan nekte henne det heller da.
Gjest Skrevet 20. april 2008 #2 Skrevet 20. april 2008 La henne spise til hun er mett. Så lenge hun ikke gulper mye etterpå spiser hun det hun trenger (og har plass til). "Grensen" på mengde mme er 1 liter i døgnet, så du har et godt stykke igjen siden hun får kun på kvelden. Leit at hun veiver bort puppen da, for ideelt skulle hun jo tømt begge brystene før ev. mme slik at det ikke går utover produksjonen din. Men det høres ut som at dere har en god rutine på det, så jeg vil tro det går greit ;-) Som sagt, la henne spise i veg, du!
Anonym bruker Skrevet 20. april 2008 #3 Skrevet 20. april 2008 Ok, takk for svar. Ja jeg prøver å la henne die først etter råd fra HS men hun vil bare ikke, blir helt krakilsk. Jeg pumper meg straks hun har lagt deg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå