Gå til innhold

1 uke og sover å sover... vanlig?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi fikk en nydelig liten jente i mandags men hun sover så mye... hun har mange bløte bleier (både tiss og bæsj) men bekymrer meg alikevel at hun er så lite våken. Hun sover gjerne 3-4 timer i strekk i løpet av dagen, ammer henne fra et bryst så sovner hun med en gang igjen.

 

I natt ammet jeg henne bare 1 gang fra et bryst og da sov hun fra 22.30-04.30. Sovnet om og så vekket vi hene da vi våknet 08.30.

 

Hun gikk ned veldig lite på sykehuset og jeg har mye melk. Skal få veie henne i morgen for å sjekke at hun legger på seg som hun skal.

 

Er det vanlig at nyfødda sover så mye?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja! De skal sove så mye.. Mange sover faktisk opp til 23 timer i døgnet. Mi er 3 mnd nå,og jeg lengter faktisk litt tilbake til den tida hvor det var bare å mate så sovnet hun. Det blir helt annerledes når de er 5-6-7 uker,da blir de brått mye mer våkne og kan lekes mere med.

Min spiste,sov i ca 3 timer,våknet litt for flaske også sovna igjen.

Skrevet

Bare nyt det. Bruk tiden til å slappe av og komme deg igjen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...