Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ser du venter EL omtrent nå... Har du fått tegn på at du er i rute ? Jeg venter EL om vel en uke, hvis syklusen har normalisert seg etter MA. En utrolig spennende tid!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

Så gøy med "egen" melding til meg;)

Jeg skrev akkurat et innlegg over her, for jeg finner #"¤"&/ meg ikke EL. Er litt småstresset over det, men jeg verker veldig i egglederne/eggstokkene, så jeg hadde jo håpet at EL var her. Ifølge el-kalkulator, skulle jeg hatt EL i går, men fikk ikke noe utslag på monitoren..... Ikke i dag heller. Og ikke noe slim;((

 

Definitivt spennende, men mer frustrerende..;)

Gi en lyd, da!!

PS:Vi har prøvd aktivt hele uken;), så er vi på den sikre siden.

Skrevet

Hei igjen;))))

 

Iiiiik, hadde MASSE slim på papiret nå, så kanskje EL kommer i morgen! Verdens ømmeste eggstokker, så håpe håpe!

 

Herregud, hadde aldri trodd at jeg skulle bli så hysterisk glad for slim;)

Skrevet

Ååå så spennende ! Hahaha, det er jo vittig at vi går i taket av glede pga. litt slim. Når sant skal sies syns jeg at jeg har drevet en dopapirstudie siden jeg ble gravid i januar. Desperat leting etter slim og blod og ikke blod og slim igjen :-)) Lykket til da !!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...