Gå til innhold

Jeg må ikke glede meg for tidlig...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har bare noen tanker som jeg må få skrevet ned, og vet ikke helt hvor det passer å skrive det, så da ble det her :)

 

Vi har begynnt å prøve på nr 2 og jeg har hatt EL tidlig i denne uken, i dag har jeg blødd littt, og siden jeg ikke venter mens før om 9 dager så har jeg et håp om at det er festeblødning jeg opplever nå. Når jeg tenker tilbake så hadde jeg en liten blødning når jeg ble gravid første gangen også.

 

Det er helt villt å tenke på at jeg kanskje er gravid nå, klaff på første forsøk! Jeg er isåfall bare 2 uker på vei, og det er jo også helt villt.

 

Men som sagt så tørr jeg ikke glede meg enda (selv om jeg egentlig gjør det), det er jo veeeeeldig mye som skal skje enda, og jeg har bestemt meg for å ikke teste meg før IKM som er den 28. april. Jeg kommer ikke til å si dette til sambo engang, tror jeg... Jeg sier til meg selv at jeg er ikke gravid før testen er positiv, men så sier det en liten stemme inni meg: du er gravid nå du ;)

Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...