Gå til innhold

Hva skal jeg gjøre? Sykt barn...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han sover på 3. timen (uvanlig for han). Vært oppe å kjent på han og han er så varm, så varm... Men det er da bedre at han får sovet skikkelig ut enn at jeg vekker han for å gi han febernedsettende, eller hva? I dag morges var temp 39,9 og han fikk febernedsettende da, men vet ikke om den virket skikkelig :/.

20 mnd...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kanskje du kan ta tempen hans under armen, bare får å være sikker? Og hvis han er veldig varm, så får du kanskje gitt han febernedsettende uten at han våkner? Evt. så sovner han vel igjen? Trur jeg ville gjort det om han var så varm på dagen. Her pleier det å være lite/ingen feber på morgenene og formiddagene, mens febern blir høy på kveldstid.

Skrevet

Han sovner nok igjen, bare gi han paracet. Jeg hadde en datter med feberkramper på mandag og det er IKKE gøy! Når feberen er så høy er det viktig at du får den ned. Og gi masse drikke når han våkner. Gjerne saft med sukker.

Skrevet

Bare løft på beina og dra bleia til side og gi paracet mens han ligger i senga. Går som oftes bra her uten at hun våkner..

Skrevet

Huff, jeg løper å fikser! Takker for svar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...