Gå til innhold

5 uker og ammer hver 1 1/2 time....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Minstemann er så ofte på puppen, går max 2 timer så må han ha pupp..husker ikke at det var sååå ekstremt med storebror. Det værste er at det er det samme på natta, sover max 2 timer i strekk. Drikker til han er mett, men alikevell oppe igjen etter 2 timer. Har lagt på seg 1,5 kg på 4 uker og det er vel mye? Håper det snart går litt lengre mellom puppingen, hehe..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sånn hadde vi det og på den tiden. Nå er hun 6 mnd og spiser hver 3. time. Det har hun gjort i 2-3 mnd nå. Man må jo bare mate når de ber om mat, har ikke så mye valg. Men det er litt hemmende, vanskelig å komme seg ut osv.

Skrevet

Da min var 5 uker spiste han hver halve time...Nå er han 4 1/2 mnd og spiser annanhver time. Hver glad du!

Skrevet

Mi er akkurat lik og jeg har bare slått meg til ro at hun er sånn og det kan jeg ikke forandre... hun er jo sulten... Kan legge til at hun la på seg 2,5 kg på 6 uker. (fra fødsel til 6 ukers kontrollen.)

Skrevet

Jeg fikk beskjed av en barnepleier, om de babyene som vil ha pupp ofte er veldig smarte, for de sørger for at melkeproduksjonen virkelig kommer igang. Så jeg tok det som en intellligenserklæring fra mini jeg, når han ville ha pupp en gang i timen fram til han var 3 mndr.... :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...