Gå til innhold

Flere som meg? Som sliter med for stivt bekken?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Rareste av alle ting i graviditeten..

Er førstegangs og har slitt med for stivt bekken leeeenge (også før jeg ble gravid)... Ingen fare for bekkenløsning her iallefall.. Nå har jeg akkurat bestilt time hos kiropraktoren min for å få løsnet litt på dette her.. Kansje det er det stive bekkenet mitt som holder den lille tilbake..???

Er 38+1 idag og fikk time til imorgen, så hvis jeg er veldig heldig så kommer den lille nå til helga (da har mannen også fri fra jobb)..

Noen flere "freaks" som meg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oh yeah!!!

Jeg var tidligere sykemeldt pga stivt bekken - før graviditeten, og kjenner at det er ganske stivt enda. Men tror faktisk det begynner å løsne litt nå asså, hører det knepper til stadighet baki der.. :)

Har vurdert kiropraktor jeg også, men klarer meg foreløpig tror jeg. Men gi gjerne beskjed hvis kiropraktoren har noen tips, eller at fødselen blir spesiell pga dette... :)

Er bare 35 uker på vei jeg da så en stund til noe skjer enda regner jeg med..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...