Holt Skrevet 17. april 2008 #1 Skrevet 17. april 2008 Jeg tok test for 2 dager siden, den var dessverre negativ. Skal ha mensen i dag, men det har ikke dukket opp... Kan jeg fortsatt være gravid, eller skal jeg tro blindt på testen for 2 dager siden.. Selvfølgelig kan jeg bare vente å se, men er så utålmodig.... Takker meget for tilbakemelding..
JulieF*Victoria* Skrevet 17. april 2008 #2 Skrevet 17. april 2008 I og med at det er mange som produserer så lite HcG (som testen slår ut på) tidelig i svangerskapet, så hadd jeg tatt en ny test om et par dagre hvis mensen ikke dukker opp=) Så det er definitivt håp=) =)
Gjest Skrevet 17. april 2008 #3 Skrevet 17. april 2008 heei:D samme me meg sko hatt mensen på tirsdag, den har enda ikke dukket opp... =D Så ja kansje i er gravide=D ta en ny test etter noen dager
Gjest Skrevet 17. april 2008 #4 Skrevet 17. april 2008 glemte å si, at jeg tok en test i går, onsdag... å da var den negativ..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå