Gjest Skrevet 16. april 2008 #2 Skrevet 16. april 2008 Ja! Jeg fikk masse gode ord, du kan jo se på bildene mine hvis du vil! Synes det ble helt perfekt selv :-)
*smula* Skrevet 17. april 2008 #3 Skrevet 17. april 2008 da gutten vår ble døpt, hadde vi turkise lys og servietter, hvite roser en og en i høye smale vaser og røde lekebiler på bordet.
MoTe Skrevet 17. april 2008 #5 Skrevet 17. april 2008 Har et supert tips, jeg fikk MASSE skryt når vi hadde dåp for 2 uker siden. Jeg la hvit papirduk først, så hadde jeg printet ut masse bilder av lille snuppa vår og la det utover hele bordet. Så la jeg gjennomsiktig plastduk over der igjen. Så pyntet jeg med lys, og stener og div på midten av bordet. Skal se om jeg for lagt ut noen bilder av det. Fikk som sagt masse godord om at dette var moro!
Lamaungene 07 og 10 Skrevet 17. april 2008 #6 Skrevet 17. april 2008 jeg pyntet med rosa og mørkerøde blomster, rosa perlerader strukket over bordet, tøy og papirblomster i ulike rosatoner strødd litt utover bordet og 6 kaninlys fra åhlens, hvor 4 rosa og 2 i gull...hadde også gullkant på tallerknene og mørkerøde blomster på annenhver tallerk Bordkortene var rosa hjerter jeg hadde klippet ut og festet i serviett som var rullet oppi glasset, festet med en liten klype med rosa sløyfe på...i stedet for navn, printet sambo ut kun hodene til folk...litt artig vri På tøyserviettene var det printet et bilde av Thea som kom frem når folk rullet ut servietten
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå