solioa Skrevet 16. april 2008 #1 Skrevet 16. april 2008 Jeg var i besøk her om dagen og fikk servert en nydelig tunfisk salat. Har aldri turd å smake på det men det smakte jo kjempe godt!!! Er det noen som har en oppskrift å dele med meg???
nedtråkka kaviartubepupper Skrevet 16. april 2008 #2 Skrevet 16. april 2008 jeg bruker *2 bokser tunfisk *1 pose majones *masse stanselleri i små biter *en dæsj sitron *salt og pepper
mamman til to gutter Skrevet 16. april 2008 #3 Skrevet 16. april 2008 Hvis det var påleggstunfisksalat kan jeg gi deg en "oppskrift" (bare slumper på mengde) tunfisk på boks i vann majones lettrømme hvitløk rødløk salt pepper og evt mais hvis du liker det Blander like deler majones og rømme, har salt og pepper og blander med resten til det ser bra ut:-)
solioa Skrevet 16. april 2008 Forfatter #4 Skrevet 16. april 2008 Tusen takk begge to!!! Dette må jeg prøve. Og ja det var som pålegg. Gleder meg til lunsj i morgen. Hihi:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå