Line80&Lukas8mai08 Skrevet 16. april 2008 #1 Skrevet 16. april 2008 Min mann elsker svenske, små kjøttboller! og akkurat nå er jeg dritt lei dem! vi lager dem alltid med potetmos til her i huset. noen her som har tips for og gjøre dem mer "spennende" ??
Krusemynthe Skrevet 16. april 2008 #2 Skrevet 16. april 2008 Vet ikke om det er så mye mer spennende, men vi steker sem sammen med hvitløk (tilsettes på slutten av steketiden, så den ikke blir brent) - og det setter litt mer smak i dem. Som tilbehør bruker vi en salat bestående av finkakket tomater, rødløk og masse frisk basilikum. ...og stekte potetbåter med litt godt pepper på. Yummie (en gang i blandt).
Gjest stockholms tjej Skrevet 16. april 2008 #3 Skrevet 16. april 2008 noe som jeg syns er godt er att ha kokt potatis til og en god brunsås med tyttebærs sylt og en god salat vis siden av=)
Line80&Lukas8mai08 Skrevet 16. april 2008 Forfatter #4 Skrevet 16. april 2008 takk for gode råd:) aldri tenkt på det å ha salat til kjøttbollene før! blir spennende å prøve i morgen! trur det blir kjøttboller stekt i løk, med potetbåter, saus og tyttebær syltetøy:) en god miks..
Tante Gustava Skrevet 16. april 2008 #5 Skrevet 16. april 2008 Det er veldig godt med kjøttboller i stedet for kjøttdeig i tomatsausen til spaghetti. Blir rene Lady og Landstryker'n middag =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå