Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Skrev her inne i går at vi prøver å slutte med smokk. Er 2 år og 1 mnd gammel.

 

Det gikk egentlig veldig fint!! Hun sovnet etter en times tid, men det har jo hendt før selvom hun HAR hatt smokken. Spurte etter den et par ganger akkurat når vi la henne, men ellers surret hun med andre ting (dyna på gulvet, jeg vil ligge DEN veien...nei DEN veien...osv).

 

Våknet i totiden, spurte ikke om smokken..bare drømte litt kanskje. Våknet igjen i 4-5-tiden, og var da våken en stund, men heller ikke det er så veldig uvanlig. Bablet og sang litt, spurte ikke etter smokken, men sovnet ikke umiddelbart igjen.

 

Sov til ca kl 8 i dag, og sto opp, uten et knyst om hvor smokken var hen :o))))))) SÅÅÅÅ stolt i dag :o) Prøver igjen i kveld og ser hvordan det går!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjempe flink jente:-)

jenta vår er like gammel og jeg har tenkt at hun skal få ha smokken ca. 1 år til. Storesøster sluttet da hun var 3 år.

 

Når hun var så flink i natt så er det bare å kjøre flatt:-)

 

Lykke til videre:-)

Skrevet

Mange som sier at omtrent når de fyller 2 år, er beste tiden å avvenne med smokk på... Glemmer den fort, og er ikke blitt fult så sta enda.... Vi avvente eldste når hun var 2. Da kastet hun alle smokkene på sjøen og ville gi de til fiskene:) Spurte ikke etter den etter dette!

Skal også prøve at yngste slutter når hun blir 2.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...