Twintipp og himmelblå Skrevet 16. april 2008 #1 Skrevet 16. april 2008 Å få tilbake bekkenløsning helt uten videre?? Får samme bekkensmerter som ved bekkenløsning med engang jeg gjør noe fysisk. Er jo 2 år siden jeg fødte og har ikke lyst til å få det nå. Er det mulig at det bare kommer tilbake eller?? *dritt*
Joikaboll@ Skrevet 16. april 2008 #2 Skrevet 16. april 2008 Hehe.... alt er vel mulig. Fikk plutselig bekkenløsnings smerter i august, nesten 3 år etter siste fødsel, dette ga seg ikke og blei bare mer og mer, fant da ut at jeg skulle ta en test, og jammen var den positiv ;o) Du kan ikke være gravid igjen da?
Twintipp og himmelblå Skrevet 16. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 16. april 2008 He he he, guri land:o)) Nei, er sikker på at det ikke er det. Har spiral:o) Men, kan det komme tilbake om du har drevet med mye fysisk arbeid tro?? Ingen som fortalte meg det.. hrmf... Kan ikke ha det sånn her heller:-p
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 16. april 2008 #4 Skrevet 16. april 2008 Jeg tror det er mulig ja. Ei bekjent av meg hadde kraftig BL under begge svangerskap, er 5 år siden sistemann ble født, og hun har fortsatt vondt i perioder, spesiellt om hun er sliten eller har gjort noe ekstraordinært. Men langt fra så ille som under svangerskapene.
Twintipp og himmelblå Skrevet 16. april 2008 Forfatter #5 Skrevet 16. april 2008 Ok... Ja, da er det nok det. Flyttet og bært en del de siste ukene, så er det nok det som er utslagsgivende. Trodde liksom bare det var relatert til svangerskap, pga. bekkene utvider seg jeg. Men, takk for svar. Da får jeg bare roe ned litt:o)
happybirthday Skrevet 16. april 2008 #6 Skrevet 16. april 2008 Ja, det tror jeg nok. Har selv vært plaget av sterk bekkenløsning i alle svangerskapene. Har jo blitt relativt bra etter på etter en del måneder, men aldri heeelt bra. Er ikke hemmet i det daglige, men går jeg langt, merker jeg det. Har jeg gått på ski og måttet ploge, kjenner jeg at dette er vondt. Alt som skaper ekstra belastning på hoftene gjør at jeg får bekkensmerter, uansett hvor mange år det er gått siden svangerskapet, og det har blitt verre etter hvert svangerskap. Har ennå ikke funnet en treningsform som trener kondisjon som jeg tåler. Har klart å holde på i 2-3 mnd, og da kommer bekkensmertene for fullt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå