sisseli Skrevet 15. april 2008 #1 Skrevet 15. april 2008 jeg blir satt igang i morgen..... og på siste kontroll undersøkte de meg vaginalt. det står på helsekortet mitt : mm sacral, skj.delt. lukket mm. Hva betyr dette?! at jeg er helt umoden....? uff... gruer meg til dette. takker for svar.
Bebis08 Skrevet 15. april 2008 #2 Skrevet 15. april 2008 Jeg kan ikke hjelpe deg, men tenkte bare å si at jeg ble satt igang på samme måte for tre år siden, var helt umoden. Fikk en pille om morgenen, så begynte riene om ettermiddagen, og før tolv var han ute. Gikk kjempefint! Lykke til, går nok kjempebra. Fordelen er jo at du er på sykehuset hele tiden så de har full kontroll på deg :-)
sisseli Skrevet 15. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 15. april 2008 takk for svar! så flott å høre om en igangsatt fødsel som ikke har dratt ut i det uendelige!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå