Lyst på en til! fekk prins:D Skrevet 14. april 2008 #1 Skrevet 14. april 2008 Kan man bruke samme adapter til maxi cosi og til izi sleep?? eller er det to forskjellige adaptere?? har event årsmodellen på bilstolen noe å si også?
Pike 28 ♥alene med 2 søte små♥ Skrevet 8. april 2009 #3 Skrevet 8. april 2009 Man kan bruke de samme adapterene, men Quinny sier at Izi Sleep stolen ikke bør brukes på de vognene da de er veldig tunge... Skulle noe skje med vognen og det kommer fram at det er brukt Izi Sleep på, så går ikke det på garantien!
lilletrulte Skrevet 9. april 2009 #5 Skrevet 9. april 2009 De nye izi sleep setene (fra ca 08) bruker de samme adapterne som maxi cosi;-) Jeg har brukt mitt på qunni xl4, og bruker det nå på teutonia mistral p, begge med maxi cosi adaptere:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå