Kai81 Skrevet 14. april 2008 #1 Skrevet 14. april 2008 jeg og fruen har 3 navn vi har finni sammen Meeen hvilket skal man velge. Sitter dag etter dag og sier navna flere ganger etter hverander for og høre etter hva jeg føler når jeg sier navnet. Så jeg vil da ha litt flere øyne og ører angående disse. Marcus Jonathan Kevin Jeg er ikke ute etter noen flere navn ettersom vi har nesten bestemt oss vil bare ha utsang ifra andre imøtekomende fedre om hva som låter bedre en det andre i det lange drag.
C_line har gutt +jenteimagen Skrevet 14. april 2008 #2 Skrevet 14. april 2008 sniker meg inn her - å kikker innimellom... men jeg synes personlig Jonathan er det fineste...
Anonym bruker Skrevet 16. april 2008 #3 Skrevet 16. april 2008 skjønner godt dere syns det er vanskelig, klarte ikke å finne hvilket som var det fineste av de tre navnene
Anonym bruker Skrevet 23. april 2008 #4 Skrevet 23. april 2008 Marcus - ganske fint, men veldig vanlig i disse dager. Jonathan - Veldig fint. Funker på engelsk og norsk. Kevin - Ikke fint, harrynavn.
SBpappa Skrevet 19. mai 2008 #5 Skrevet 19. mai 2008 Hei! Vi fant nettopp ut at vi endelig har greid å bli gravid! Fantastisk! Vi er veldig spente på å finne ut hvilket guttenavn vi skal velge, vi har svært få favoritter der i forhold til jentenavn... Men skal vi se: Marcus - er et av mine favorittnavn. Det er (dessverre, kanskje...) skikkelig vanlig, og hvis man i tillegg ikke er spesielt religiøs har jeg tenkt at det er litt rart å velge (selv om jeg ikke er religiøs og syns det er et utrolig fint navn). Vi har det faktisk som kandidat selv skulle vi få en gutt. Jonathan - er i grunnen også ganske fint, et veldig søtt guttenavn, selv om vi aldri har vurdert det. Kevin - ganske fælt, spør du meg. Det passer ikke på et norsk barn, med mindre en av foreldrene er av engelsk avstamming. Jeg vil altså rangere dem i rekkefølgen du ga: 1. Marcus, 2. Jonathan og 3. Kevin.
Anonym bruker Skrevet 31. mai 2008 #6 Skrevet 31. mai 2008 Jonathan var definitivt det fineste synes jeg.
Gorgonvaktmester Skrevet 24. juni 2008 #7 Skrevet 24. juni 2008 Hvorfor tenkte dere på Kevin? Bare nysgjerrig, det er jo ikke et vanlig navn i Norge (og høres dessverre litt harry ut ja). Tror jeg heller mest til Marcus, Jonathan får meg bare til å tenke på de tre røverne i Kardemomme by.
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2008 #8 Skrevet 25. juni 2008 jeg syntes kevin er fint..kjenner en liten gutt som heter det,og han er bare helt nydelig..:-)
Papageno Skrevet 5. august 2008 #11 Skrevet 5. august 2008 Det fine med både Marcus, Jonathan og Kevin er at alle kan uttales på engelsk. Det er faktisk en ting som betyr noe for oss. Kevin er litt bøllete, men samtidig litt uvanlig her i Norge. Jeg liker Kevin best sånn umiddelbart.
thomasjojo Skrevet 7. august 2008 #12 Skrevet 7. august 2008 nathan er bra, ;-) kevin er kult, Marcus og.
Anonym bruker Skrevet 8. august 2008 #13 Skrevet 8. august 2008 Homonavn. Og det mener jeg virkelig. Hvis vi får gutt skal han ha et navn med tæl i!
Anonym bruker Skrevet 4. november 2008 #14 Skrevet 4. november 2008 Jeg håper Anonym her får en homofil sønn (Da blir det iallfall en homofil mann med navn med tæl i!)
Anonym bruker Skrevet 4. november 2008 #15 Skrevet 4. november 2008 hehe, ja... leker ikke machohomse her i gården nei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå