Christoffer i magen Skrevet 14. april 2008 #1 Skrevet 14. april 2008 Jeg er sååååå varm. Sitter rett opp og ned og svetter som er gris. Sover dårlig, hodepine og blir bare så sliten av dette. Har vært sånn nå i sikkert 2 mnd og håper på bedring men det er vel like trolig som å vinne på lotto tenker jeg. Går det over tro? Noen som har erfaring med dette?
Guttemamma75 Skrevet 14. april 2008 #2 Skrevet 14. april 2008 Jeg sliter også med at jeg føler meg såååååååå varm.... Er til vanlig en skikkelig frysepinne, men nå er det vinduer og dører på vid gap og minimalt med klær.. Slitsomt, men helt normalt slik jeg har forstått det... Har termin i juni og må innrømme at jeg gruer meg litt dersom det kommer en skikkelig varmeperiode... Men, men.. Det går jo over etterpå da - håper jeg iallefall.... Lykke til med svangerskapet!!
endagimai HØYGRAVID Skrevet 14. april 2008 #3 Skrevet 14. april 2008 STemmer i sammen med dere!! Er glohet hele tiden og det begynner å bli et problem om natten. Nesten så jeg legger meg ut i hagen=) litt tidlig for det kanskje.. er glad jeg ikke er gravid om sommeren ihvertfall.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå