Lillegull og spiren Skrevet 13. april 2008 #1 Skrevet 13. april 2008 he.he må le av meg selv assa....når jeg var hos spesialisten min sist for å få disse sprytene,så sier hun til meg at jeg IKKE må teste med gravid test tidlig,for den kan slå ut posetiv pga av hormonene i sprøytene. dumme meg,i går dagene før el så tar jeg teset bare for morro skylt..har jo sååå lyst til å se om det kommer frem noe på testen,for jeg har aldri fått en strek.. tissa på pinnen og den var først helt blenda hvit,men så kom det frem en lyyyyse rosa strek,,,,ser den tydelig...vet at jeg ikke er gravid,men jeg fikk tårer i øynene å følte meg gravid med en gang,,he,he så nå ble jeg litt posetiv etter jeg har sett en svak strek...selv om det bare er hormonene som slår ut på testen. ja.ja håper jeg tester posetvt den 1 mai da:)he.he
Gjest Skrevet 13. april 2008 #2 Skrevet 13. april 2008 Er det mange dager siden du satte denne spøyta da? Det sies jo at Ovitrelle kan gi falskt positivt resultat inntil 10 dager etter at den er satt
aug-mamma ble novembermamma! Skrevet 13. april 2008 #3 Skrevet 13. april 2008 Krysser fingrene for at den blir positiv på ordentlig snart!!!!! Klem:-)
¤¤angelina¤¤ Skrevet 14. april 2008 #4 Skrevet 14. april 2008 Hei Baas! Er bare innom "bli gravid" en svipp-tur. Vanket her litt fra sommer til jul, men ble gravid ca 1.des! Og nå håper jeg virkelig at det er DIN tur snart!!! Lykke til!
Venter09<3med ny spire Skrevet 14. april 2008 #5 Skrevet 14. april 2008 hva slagt sprøyte er det du har tatt???
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå