Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg synes det er litt morsomt når det står ettertrykkelig at man kan være anonym på dette forumet og det kommer de IKKE til å endre :) Jeg skjønner ikke hvordan man kan være anonym her lengre??

 

Men over til noe annet... Jeg kan ta vanlig bad i badekaret hjemme? Ikke noe boblebad her i gården, men helt vanlig karbad! Ikke noe som skal tilsi at jeg ikke skal kunne det? Akkurat liggi i badekaret en time (med litt badesalt) og kom selvfølgelig til å tenke på dette når jeg var ferdig... :P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror det er sånn at man ikke skal bade etter at slimproppen har gått (pga infeksjonsfare)

Skrevet

noen føder jo i badekar....så kan ikke skjønne det kan være noe problem nei.... jeg bader i alle fall når jeg føler for det:)

 

anonymknappen ble tatt vekk den.... vi var vel uskikkelige da:) de har bare ikke rettet opp teksten på forsida enda....

Skrevet

Jeg tar boblebad i svømmehallen også, jeg :-) Får jo ikke boblene "opp der" og vannet er det samme som i resten av svømmehallen. Kan ikke tenke meg at det er farlig å bade hjemme heller så lenge slimproppen er intakt.

 

Tror anonymknappen ble fjernet herfra samtidig som det kom et egen anonymforum.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...