velsignet med to Skrevet 11. april 2008 #1 Skrevet 11. april 2008 og det går overraskende bra så langt Han våknet rundt 22 som vanlig, måtte ned 3 ganger og gi han sutten, før han sovnet. Tidligere har jeg gitt pupp med en gang, så dette lover bra Men kan vel ikke regne med samme velstanden hele natten regner jeg med... Blir spennende og se.
Anonym bruker Skrevet 12. april 2008 #2 Skrevet 12. april 2008 Oppdatering, please... Har natten gått bra?? Verre eller bedre enn forventet, eller akkurat??
velsignet med to Skrevet 12. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 12. april 2008 Det gikk bedre enn forventet! Hadde ventet meg masse hyl og skrik, og litt var det jo men det var overhodet ikke så ille som jeg trodde det skulle bli. Første gangen han våknet til normal "mat-tid", rundt 22 som jeg skrev over her, vi gav sutten 3 ganger så sovnet han igjen. Våknet igjen 23.45, og da ble det litt skriking når han ikke fikk mat. Men vi tok han opp og trøstet han, tilbød sutt og vann på flaske. Ville ikke ha noe vann da, men så lenge vi var der og koste gikk det bra. Tok 1 time og 15 minutter før han sovnet, og da sov han resten av natten! Vanligvis bruker han å våkne 3 ganger iløpet av natten. Sto opp en time tidligere enn vanlig da, men det synes jeg var greit i dag. Er spent på natt 2 nå!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå