Gå til innhold

Hva gjør dere egentlig?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg kjeder meg STORE deler av dagen... Og lurer på om dere har noen forslag på hva man kan gjøre når man er hjemme i permisjon?? For det er jo begrenset hvor mye man kan rulle rundt på gulvet med lillegutt, og støvet får ikke tid til å legge seg før jeg har tørket det bort... Kan gå en tur, men det fyller jo ikke hele dagen. Alle jeg kjenner jobber jo nå. Tror jeg trenger en hobby..hmm..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har du hage eller balkong så kan du beggynne å så og gjøre abdre ting der. Jeg skal ut å plante salat om en time. Det er hyggelig arbeid det, å få de første grønnsakene i jorda.

Skrevet

Vasker, rydder, skriver bachelor oppgave, gjør lekser med ungene, leiker, kjører til diverse aktiviteter, lager mat, leser til muntlig, søker på jobber...kunne tenkt meg bedre tid

Gjest Odin ♥ Tiril_min♥
Skrevet

Jeg har vært hjemme med mine barn i 3år nå:)og må si at e koser me masse. I begynnelsen kunne det være litt trasig og kjedelig:)men nå skulle e ønske at døgnet hadde flere timer hehe:)alltid noe som må gjøres ja. Har en del hobbier i tillegg:)

Skrevet

Jeg lagde riktig fancy mat (proevde ut masse nye oppskrifter), bakte en del og strikket til den store gullmedalje. Saa ble plutselig poden stor nok til at det var goey aa leke med ham, og da var plutselig saa mye mindre tid til aa kjede seg :-)

Skrevet

Da jeg var hjemme i permisjon gjorde jeg....:

 

-trente på treningssenter

-babysvømming

-lagde album

-gikk turer

-shopping

-kafe-treff, barseltreff, venninnetreff og -besøk osv.

 

Iallfall så gikk dagene altfor fort, så nå har jeg vært i jobb i 6 mnd alt :/ Kjedet meg aldri.

 

-Nå kjeder jeg meg da, men bare på rolige nattevakter. Ellers går dagene i ett og døgnet har altfor få timer :(

Skrevet

Komme og ikke la støvet legge seg her også?

 

Jeg rekker nemlig ikke å tørke støv.

Skrevet

har du ikke barselgruppe?

 

jeg bor i oslo, og her er det masse barselaktiviteter!

babybio, museumer holder omvisninger for mammaer/pappaer med baby i bæreseler, babysang, babytrim, barselvennlige kafeer, etc

 

og så prøver jeg å få tid til min gjenopptatte lidenskap, strikking!

lager også album, og egen babybok..

alt dette tar masse tid!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...