Gå til innhold

Andre som har babyer med "kviser"??? :o)


Anbefalte innlegg

Skrevet

I går kom det en del kvise lignende i ansiktet (pannen). ser i dag at det har kommet litt flere...

Er det noe som hjelper mot dette??

Hvorfor kommer det???

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jenta mi fikk det en dag også, men det forsvant fort igjen. Tror det var borte dagen etter igjen. Leste i ei bok jeg har at det var helt normalt at de fikk når de var noen uker gamle. De kan også få det av å komme i kontakt med noe som irriterer huden, for de har jo så følsom hud..

Men det er helt ufarlig og forsvinner raskt igjen!:)

Skrevet

Det er helt normalt..Linnea hadde også det en liten stund, så forsvant de! Bare la de være og ikke klem på de, så forvinner de etter hvert:)

De får disse pga hormoner!!

Skrevet

Jenta mi hadde det når hun var rundt 5-uker gammel. Det gikk bort etter ca. 7-10 dager. Du kan ikke gjøre noe med dette; det er blot et utslag av hormoner og det plager ikek babyen på noet vis. De fleste babyer får det i øvrig i større eller mindre grad.

Skrevet

Vårt nurk har hatt dette i flere uker. Litt bedre nå, men langt fra borte... Ikke vits å gjøre noe med det, det er ikke plagsomt for de små.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...