01-08-2008 Skrevet 9. april 2008 #1 Skrevet 9. april 2008 Jeg har ikke vært plaget med noe annet siden jeg ble gravid, ikke kvalme eller noe.. Men i dag har jeg vært plaget med sureoppstøt og halsbrann.. Noen som har noen råd om åssen jeg kan bli kvitt det?? Jeg er i uke 25 i dag..
*FLoRinA* Har født!!!! Skrevet 9. april 2008 #2 Skrevet 9. april 2008 De har masse forskjellig på apoteket... har også hørt at melk skal være bra..og lovehearts.. Lykke til
sonnie Skrevet 9. april 2008 #3 Skrevet 9. april 2008 Jeg tok vaniljesaus i en periode, det hjalp.. Eller er det jo forskjellige ting på apoteket, men det har du sikkert forsøkt. Kipt... gruer meg til å få det, jeg hadde det sist gang på slutten i 8 uker.
grysom Knut-Elias og lillebror Skrevet 9. april 2008 #4 Skrevet 9. april 2008 jeg er også fryktelig plaget med halsbrann. har prøvd alt av kjerringråd så nå er det apoteket neste
Gjest Skrevet 10. april 2008 #5 Skrevet 10. april 2008 jeg tar titralac(litt usikker på skrivemåten) og syns at det hjelper meg!! ellers finnes det flere andre merker på apoteket som man kan bruke!
rikedaspike Skrevet 10. april 2008 #6 Skrevet 10. april 2008 "GAVISCON" får du på apoteket! flyende eller tyggetabletter.det skal være tingen.... melk og lovehearts hjelper bare en periode.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå