Honningmelon Skrevet 9. april 2008 #1 Skrevet 9. april 2008 Eller hva den het... Driver nå med den siste boka, og har sååå lyst til å se serien. Er det noe sted jeg kan få tak i den? Og var serien bra?
Fru HottenTott♥♥ Skrevet 9. april 2008 #2 Skrevet 9. april 2008 Den selges på dvd.. Jeg syns den var bra. Leste også bøkene først, så var litt rar for jeg hadde laget mine egne bilder i hodet om hvordan ting var..
mammatrollet + spire i magen Skrevet 9. april 2008 #3 Skrevet 9. april 2008 serien var bra, men kan ikke i det hele tatt sammenlignes med bøkene...er de fantstiske
petite fleur Skrevet 9. april 2008 #4 Skrevet 9. april 2008 Jeg har sett serien ja! (Minner meg bare om fødselen min, fordi jeg fikk de aller første riene under siste episoden, he he) Den er bra, men bøkene er bedre.
Honningmelon Skrevet 9. april 2008 Forfatter #5 Skrevet 9. april 2008 Ja, jeg har også min egen fantasi om hvordan ting og folk ser ut :-) Men, hvor får jeg tak i denne DVD'n da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå