Gå til innhold

Må bare skryte litt av forumet vårt! :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er inne på ett par andre forum og skravler litt og, men jeg må innrømme å si att dette er det mest positive og støttende forumet jeg vet om ihvertfall! :) Og vi er utrolig flinke på å svare på hverandres innlegg og spørsmål! Skryt-skryt til oss! :) he he

Videoannonse
Annonse
Skrevet

det er sånn det skal være =)

 

liker meg veldig godt her inne :=)

Skrevet

er så enig så enig :-)

Skrevet

Jeg har akkurat begynt å være her, å jeg er så enige med deg! Tenkte faktisk på det her den dagen hun anonyme slang med kjeften..

Her svarer man på det man blir spurt om, å folk hjelper og støtter hverandre. Man skyver ikke folk som har det vondt/tøft enda lenger ned, som på flere andre forum..

 

=)

Skrevet

oi, og så er vi to kaisaer :)

Skrevet

Enig med dere:) Synes damene her inne er flinke til å ta vare på hverandre:)

Skrevet

he e, så kult! :) Kjenner ingen andre kaisaer jeg.. he he

Skrevet

liker meg her inne jeg også, og er helt enig.

Gjest anouschka with Love
Skrevet

Synes også det er god stemning her. Jeg var litt i tvil tidligere å gå fra Barnimagen til DIB, men her har det tatt seg godt opp! :-)

 

Fortsett med det :))))

Skrevet

Enig!! Liker meg også veldig godt her :)

 

Hender såklart at det er noen som bare ikke klarer la være å være stygge, men stort sett er det mye gode råd og støttende ord å få :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...