Mor di! Skrevet 8. april 2008 #1 Skrevet 8. april 2008 Med tanke på at du kan fortelle de ALT, at du kan ringe de hvilken tid som helst på døgnet om det er noe, og at de betror seg til deg? Jeg har 4 stk (2 barneskole, 2 videregående) som jeg anser som mine aller nærmeste. Har mange andre gode venninner også, men disse er de alleraller beste, og er kjempeglad i de! =)
NoDoubt Skrevet 8. april 2008 #2 Skrevet 8. april 2008 Har 2 venniner som jeg har det sånn med. 1 er på god vei til å bli ei sånn vennine.
Minesmå:)+en til! Skrevet 8. april 2008 #3 Skrevet 8. april 2008 Ingen jeg kan fortelle ALT til, men 1-2 jeg kan fortelle nesten alt til. Besteveninna mi døde da vi var 18.... vi delte alt.
Gjest Skrevet 8. april 2008 #4 Skrevet 8. april 2008 Har 2. Hadde 3, men hun endte opp med å gifte seg med broren min så er litt skeptisk til å betro meg noe særlig til henne i frykt for at hun skal fortelle det til broren min...hehe
Mulan - Og to søte trollunger! Skrevet 8. april 2008 #5 Skrevet 8. april 2008 litt usikker... he he....har noen, men mange av de gamle venninnene mine mister jeg bare mer og mer kontakt med, ingen av de har barn og vi er på litt forskjellige stadier sånn sett...
Gjest armagedon Skrevet 8. april 2008 #6 Skrevet 8. april 2008 4 stk som er helt innerst og av de igjen så er det 1 som virkelig vet ALT om meg og mine:)
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 8. april 2008 #8 Skrevet 8. april 2008 Jeg har 3 stk, blitt kjent med alle rundt ungdomsskole/vgs. Vi treffes ikke så ofte lenger etter at vi alle har blitt überetablerte mødre, men KAN likevel ringes om alt når det trengs.
To tette + snart ei med flette Skrevet 8. april 2008 #9 Skrevet 8. april 2008 Jeg ar 3 stk. Ei fra barnehaven faktisk, ser hun ikke så ofte enda hun er den som bor nærmest, hehe. Ei fra ungdomsskolen, hun som er bestis liksom, sånn over alle andre Fadder til mini. Og ei fra vgs, hun bor 1 1/2 time unna. Hun er fadder til mini, og jeg er fadder til hennes tulle. Har flere GODE venninner, som jeg vet er der om det skulle være noe, men er disse tre jeg holder nærmest hjertet da
petite fleur Skrevet 8. april 2008 #10 Skrevet 8. april 2008 To ordentlig nære, har vært venner siden vi var 8 år gamle ;-)
Reflexia Skrevet 8. april 2008 #11 Skrevet 8. april 2008 måtte jeg faktisk tenke meg om...har INGEN nære venninner...flere jeg kan snakke fortrolig med,men ingen som jeg sier alt til...er stort sett mannen min som får høre ting og tang...hehe...føler ikke behovet heller på en måte,og aldri gjort det..
Honningmelon Skrevet 8. april 2008 #12 Skrevet 8. april 2008 Har ei som jeg stoler 100% på, og som jeg kan fortelle alt til. Vi snakker om det meste. Og nå skal hun flytte 2 timer vekk fra meg :-(
Sjefsmegga Skrevet 8. april 2008 #13 Skrevet 8. april 2008 Har 2 venninner jeg kan dele "alt" med, og 4-5 jeg kan dele det meste med :-)
Mamman til Mari Skrevet 8. april 2008 #14 Skrevet 8. april 2008 Har ei venninne som vet det aller meste om meg, og jeg om henne. Hun skal være forloveren min nå, og er fadder for snuppa. Kjent henne siden 4-5-årsalderen. Har tre andre som også er veldig nære, men de vet ikke alt om meg...
Sånn kan det gå Skrevet 8. april 2008 #15 Skrevet 8. april 2008 Som jeg skulle sagt det selv eggestorken. Har heller aldri følt behov for å ha en venninne å fortelle ALT til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå