mine små alver... Skrevet 8. april 2008 #1 Skrevet 8. april 2008 Var heller ikke moden.Du hadde rett...alle disse menssmertene og kynnerne hadde ikke hjulpet på meg heller. Fikk ballongkateter så nå er det bare å vente. Har grisevonde "rier" nå men kan visst ta tid dette her. Legges inn igjen i morgen tidlig for videre modning.. Er ikke sikkert jeg har gutten min før du kommer alikevel.. Nedtur og måtte reise hjem igjen ass... =(
Gemini77 Skrevet 8. april 2008 #2 Skrevet 8. april 2008 Huff, det skjønner jeg! Det var jo nedtur!! Jeg har også svart deg på det andre innlegget ditt.. Men... hadde ikke du 1 cm åpning i uke 34?? Man kan vel ikke ha åpning uten å være moden?? Huff, kanskje du trasker rundt der enda på torsdag og hvor lenge kommer jeg til å traske der da..? Da jeg fikk modningsgele på Ullevål så måtte jeg bli på sykehuset i minst 8 timer etterpå før jeg evt kunne dra hjem... Er det ikke slik med ballong kateter..
mine små alver... Skrevet 8. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 8. april 2008 joda hadde fortsatt bare 1 cm i dag.... så kan visst det. var ikke helt moden nei... Tydeligvis ikke,måtte bare dra hjem jeg med denne ballongen og to slanger hengende ut av musa..haha..... teipa fast i låret!! skikkelig digg...NOT!! Så når den detter ut er mye av jobben gjort..og jeg skal inn for mer modning i morgen.. =( Får håpe det går fortere enn jeg tror nå altså..blir litt frustrert.
mine små alver... Skrevet 8. april 2008 Forfatter #4 Skrevet 8. april 2008 Et ballongkateter er foressten en slags ballong som de putter oppi livmorhalsen og utvider med vann(med tilhørende slanger på...) Dette skal tøye ut livmorhalsen og starte prosessen,er visst mest effektivt. Er vond og sette inn og mange vonde rier kommer på løpende bånd..Og når denne saken detter ut så er mye forarbeid vistnok gjort. Hun snakket om at jeg skulle få modningspiller i morgen..(eller drypp hvis det har skjedd såpass mye i natt...)
Gemini77 Skrevet 8. april 2008 #5 Skrevet 8. april 2008 Høres vondt ut... Jeg vil heller ha gele... :-) Men jeg har ikke 1 cm åpning å sette denne ballongen inn i så det kan jeg sikkert ikke få uansett.. Ønsker deg masse lykke til, og sender deg MASSE fødestøv!! (men trenger litt til meg selv også...hehe). I morgen har du babyen din i armene dine!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå