Maud Skrevet 8. april 2008 #1 Skrevet 8. april 2008 Det blir altså treff hos meg på fredag. Kl 11, er det greit for alle? Andre enn de som har pleid å være med på Follotreffene er selvfølgelig også velkomne. Jeg sender adresse via PM til de som kommer. Det blir fint å se dere igjen :-)
dritgrei hei hei! Skrevet 8. april 2008 #2 Skrevet 8. april 2008 jeg jeg jeg jeg jeg jeg jeg jeg er med på alle follotreff i sjelen!
Maud Skrevet 8. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 8. april 2008 Jeg skulle gjerne hatt deg der legemlig også, men er glad du er med oss i sjelen i det minste :-D
Sabina og gjengen Skrevet 8. april 2008 #4 Skrevet 8. april 2008 jeg vet dette kanskje er bittelitt latterlig, men kunne jeg fått vært med dere på Follotreff en gang, vet at jeg ikke hører til blandt modne foreldre, men det er ingen dibbere i Follo som har treff rundt min alder,de er på treff i oslo stort sett.
dritgrei hei hei! Skrevet 8. april 2008 #5 Skrevet 8. april 2008 Det er ikke bittelitt latterlig en gang å ha lyst til å være med å leke.... kan du ikke bare tegne noen rynker, så glir du sikkert rett inn :-)
Sabina og gjengen Skrevet 8. april 2008 #6 Skrevet 8. april 2008 bare ser litt morsk ut jeg dukker det opp noen rynker i panna, kan bli slitsomt i lengden, men det får gå Hvor i Follo bor dere hen? Jeg kan ikke førstkommende fredag, men gjerne en annen gang.. Jeg må jo innrømme jeg er en liten snik, har sitti mang en gang og flira av innleggene deres her inne med tøys og tull:) har vært fristet til å ta en bli-eldre-pille flere ganger:p
dritgrei hei hei! Skrevet 8. april 2008 #7 Skrevet 8. april 2008 hehe.... jeg aner ikke hvor de bor jeg, for jeg bor på en helt annen kant av landet, men de har det veldig kosleig når de treffes.... Du får rope litt på coscos eller Maud sånn i ny og ne, så får du svar :-)
Sabina og gjengen Skrevet 8. april 2008 #8 Skrevet 8. april 2008 ahh, en annen kant av landet ja:s du får ta deg en ferie hit;) Ska rope på dem innimellom jeg, ellers så sniker jeg inn her av og til;)
phantomet Skrevet 8. april 2008 #9 Skrevet 8. april 2008 Jeg vil..................................................................................... men kommer jo fra helt feil side av Oslofjorden..........................
Maud Skrevet 8. april 2008 Forfatter #10 Skrevet 8. april 2008 Jeg har verken aldersgrense eller geografisk grense når jeg får venner ;-) Hvis phantomet vil komme, er det kjempehyggelig! Hvis en "ung" dame vil være sammen med oss gamliser, så er det også hyggelig. Du trenger ikke en gang lage strenge rynker i panna. De som har vært med til nå bor i Drøbak, på Siggerud, på Oppegård, Greverud og Kolbotn.
Sabina og gjengen Skrevet 8. april 2008 #11 Skrevet 8. april 2008 Oki, godt jeg slipper de rynkene, det kan johende jeg ender opp sånn når dagen er omme, hihi:p Jeg kjører ikke bil, men er ganske så god på å komem meg frem i store folkemenger på tog/buss med vogn:p Jeg er forresten 22 og har trollunge nr 2 i magen og min første er 19 mnd:)
moomy venter nr 2 Skrevet 8. april 2008 #12 Skrevet 8. april 2008 Hei igjen:) Jeg kommer gjerne. Må bare se om lille frøken Snupp er i god nok form, hun har vært dårlig siden dere var hos meg sist. Men nå går det sakte men sikkert fremover:)
Maud Skrevet 8. april 2008 Forfatter #13 Skrevet 8. april 2008 Det var fint å se nicket ditt igjen. Jeg har tenkt på deg og den søte lille jenta di med den vonde magen og den enda vondere stumpen. Fint at det går bedre :-D
tebekaa Skrevet 8. april 2008 #14 Skrevet 8. april 2008 11 på fredag er greit for meg og lille-snupp, vi kommer! Du trenger ikke sende PM. Har jo nr. ditt, så da har jeg adressen også. Med kart:-) Lenge leve www!
coscos Skrevet 8. april 2008 #15 Skrevet 8. april 2008 God kveld! Lille M og jeg kommer gjerne! 11 er utmerket for oss. Da har han sovet sin første lur, og har fått ladet batteriene til å raide et nytt hus :-) Tebekaa, skal du ta tog? Lurte litt på om jeg skal toge jeg også. Evt. gå, avhengig av været.
tebekaa Skrevet 8. april 2008 #16 Skrevet 8. april 2008 Satt faktisk og lurte på om jeg skulle gå hvis det er sånn noenlunde vær, dvs ikke snøstorm;-) At jeg rusler hjemmefra ca 9.30. Da kan vi jo møtes ca 10 ved dyrebutikken. Høres det rimelig ut, eller er jeg helt på bærtur nå? Tar vel ikke mer enn 1 time derfra? Blir det skikkelig drittvær, eller helt feil timing i forhold til soving tar jeg toget.
coscos Skrevet 8. april 2008 #17 Skrevet 8. april 2008 Da går nok du fortere enn meg :-) Jeg bruker stort sett 1 time og 15 min., men du kan jo sende meg en melding dersom du har tenkt å gå, og så gi beskjed når du nærmer deg, så skal vi være klare, vi!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå