Gå til innhold

svangerskapskurs i stavanger


Anbefalte innlegg

Skrevet

er det noen flere som har tenkt å melde seg på svangerskapskurs hos jordmorforeningen, men ikke kommer gjennom på telefonen?

De tar den jo aldri:S

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har vært på svangerskapskurs med Lillian Manger Rørosgaard. Les info på hjemmesiden www.mammasnart.no. Kurset kostet 980 kr og går over to dager. Anbefales:) Tlf.: 45 20 80 01

 

Hun kan også akupunktur. Ble kvitt halsbrann:)

 

Skrevet

Jeg ringte og meldte meg på i dag ( jordmorforeningen) fikk en lapp av jordmor med forskjellige plasser der de har svangerskapskurs. Vi skal den 26 april på sånn lørdagskurs. På lappen står det at de kan nås på tlf fra klokken 17-20. Har du prøvd å ringe rundt disse tidspunktene?

Skrevet

hva koster det hos jordmorforeningen?

Skrevet

600kr per par

Skrevet

ok, tusen takk :) mista lappen min jeg nemlig :S hadde den oversikten jeg og... skal se om jeg får ringt i morgen da :)

Skrevet

Etter som det jeg fikk med meg var det få plasser igjen,så jeg hadde ikke ventet for lenge med og ringt. Lykke til :)

Skrevet

Eg va på sus på lørdag på kurset. D va kjempe bra kurs å anbefales enormt..

En kan ringe kun fra 17.00 på kverdagene fordi jordmødrene er på jobb før det.

Bør bestille i god tid for d blir fort fullt....!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...