Anonym bruker Skrevet 7. april 2008 #2 Skrevet 7. april 2008 Hva mener du med blande ? Er vel ikke noe vits å ha mm oppi mme ? Da kan du vel heller bare amme først og så gi tillegg etterpå ?
M&MH Skrevet 7. april 2008 #3 Skrevet 7. april 2008 Jepp, du kan blande er vel heller svaret du søkte etter:-)
Anonym bruker Skrevet 7. april 2008 #4 Skrevet 7. april 2008 Jeg pumper. Ammer ikke. Nå har jeg 100 ml mm. Men dette er for lite til et måltid. Kan jeg da ha mme oppi mm?
Spirevipp med go`gutten Skrevet 7. april 2008 #5 Skrevet 7. april 2008 Jeg pleier også å pumpe meg, den melken jeg får ut om kvelden får han dagen etter. Men som deg så er det ikke nok til et helt måltid, så jeg blander mm med mme. Aner ikke om man ikke bør gjøre det, men jeg ser ikke helt hva som skal være galt med det. Har gjort det i flere mnd jeg og gutten min syns det er godt, uansett blandingsforhold :-)
Anonym bruker Skrevet 7. april 2008 #6 Skrevet 7. april 2008 Sånn å se ja.. Ja det er sikkert lurt, men jeg tenker litt på det er jo så viktig at mme tilsettes riktig mengde vann og sånn for at babyen ikke skal få vondt i magen eller noe.. Nå er jo ikke mm vann da, men det er jo tynnere. Men går det bra så hvorfor ikke ?
2hærligegutter Skrevet 7. april 2008 #7 Skrevet 7. april 2008 Jeg gjør det, men det er fordi det smaker så annerledes av den typen jeg bruker så den må tillvennes. Bruker en for melkeallergi
blaastrek Skrevet 7. april 2008 #8 Skrevet 7. april 2008 Jeg blander mme for seg selv og har så oppi pumpemelken. Bruker ikke mm som blandevann. Det må da bli for fett om en bruker mm som blandevann?
Anonym bruker Skrevet 7. april 2008 #9 Skrevet 7. april 2008 Jeg så ikke noe problem med å blande de to, men ringte amme poliklinikk for å være sikker (hehe -ny mamma......) og de forsto ikke hvorfor jeg skulle blande de to, men sa at jeg skulle gi litt mm først og så mme. Hvorfor? Det fikk jeg ikke svar på......
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå