Gjest Skrevet 7. april 2008 #1 Skrevet 7. april 2008 Nå har jeg begynt å male den ene veggen i stua mi. Skal ta det litt og litt for ikke å stresse eller noenting. Skal male den ferdig med begge strøkene før jeg går videre. Mye må jo flyttes på og sånn! Og det er så herlig! Og jeg er litt lei slike kommentarer som "Men når du er alene, får du overskudd til det da?" "Hvem har ungen din mens du maler" osv osv. Jeg er ingen Gud. Jeg bare maler etter hun har sovna. Igår mala jeg tre strøk på listene, og idag tok jeg grunninga. Imårra kommer første strøk, og kanskje andre. Alt ettersom når snuppi sovner. OG DET ER SÅ DEILIG! Jeg mistrives sterkt i stua mi, er koreapanel på veggene, alle møblene har jeg fått brukt og jeg synes stua virker veldig sånn "bruk og kast" (hadde jo ingen penger da jeg flytta for meg sjøl) så det er så herlig å endelig få gjort noe. Sikkert derfor jeg har overskudd til dette, fordi jeg trenger det så sårt! Håper jeg blir ferdig til 17 mai jaffal, er heldigvis bare store vegger som skal males. Slipper mange kriker og kroker. Arbeidet ligger jo i grunnarbeidet (maskeringa, flytting og sånt). Jepp jepp, nå er jeg klar for skryt:D
Mammaen til 2007jenta Skrevet 7. april 2008 #2 Skrevet 7. april 2008 Flinke flinke deg:) Er så utrolig kjekt med forandring- ikke minst er det viktig at du virkelig trives i rommet, er det jo trossalt ganske mange timer i døgnet;) Stå på!!!
3 blå Skrevet 7. april 2008 #3 Skrevet 7. april 2008 Vet du hva, du er kjempeflink! Det er tøft å være mamma, pappa, kokk, renholder, vaktmester -alt på en gang. Og vi fortjener litt skryt innimellom for vi gjør en sabla god jobb alle som en her inne :)
*kaisa* Skrevet 8. april 2008 #4 Skrevet 8. april 2008 Helt enig! Superflink! Og tenk så deilig når det blir ferdig da!! Skal snart pusse opp rommet til snuppa mi, og legge gulv i hele leiligheten jeg da. he he.. gleder meg til det..Man blir endel mer handy av å være alenemor og MÅTTE gjøre allt selv. Synes vi alle skal være støolte av oss selv her inne!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå