Anonym bruker Skrevet 7. april 2008 #1 Skrevet 7. april 2008 Hvor lenge blødde dere? Fortsatte dere å bruke den, eller byttet dere merke? Fikk beskjed av legen at det var en vanlig bivirkning å blø av Cerazette, men hvor lenge skal jeg blø før jeg evt. skal se etter andre prevansjonsmuligheter?
Anonym bruker Skrevet 7. april 2008 #2 Skrevet 7. april 2008 Blødde i 5 uker. Men nå ser det endelig ut til å ha gitt seg. *Bank i bordet*
Én til Skrevet 7. april 2008 #3 Skrevet 7. april 2008 Var plaget med blødninger som vanlig mens (en gang i mnd i en ukes tid) de første månedene. Legen min sa det ville gå seg til etter et halvt års tid. Nå har jeg gått på de i 7-8 mnd og gir opp. Har bare blitt verre, har blødd i 1 mnd i strekk nå.. så i forigårs kastet jeg brettet! Orker ikke mer, rett og slett.
Ladybug~N&E Skrevet 7. april 2008 #4 Skrevet 7. april 2008 blødde omtrent hver dag i 3mnd så jeg heiv hele jævla drittpilleesken jeg. kommer aldri til å begynne på den igjen!!!
Gjest Skrevet 7. april 2008 #5 Skrevet 7. april 2008 omtrent det samme som ladybug.. hadde jeg et par dager uten blødning blei jeg nesten engstelig for at jeg var gravid. så den pilla kommer aldri inn i mitt hus igjen. noen sinne
mamma`n til tullo Skrevet 7. april 2008 #6 Skrevet 7. april 2008 Jeg har nettop fått resept på disse tbl. Noen som vet om et bedre alternativ? ammer
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 7. april 2008 #7 Skrevet 7. april 2008 Jeg blødde i 2 uker og da gadd jeg ikke mer. Gikk tilbake på de p-pillene jeg hadde før jeg ble gravid. Mye mer fornøyd med dem.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå