☆Gudlo☆ Skrevet 7. april 2008 #1 Skrevet 7. april 2008 JIPPI JIPPI JIPPI JIPPI JIPPI JIPPI JIPPI JIPPI!!!! Vi har herved fra gårsdagens dato fått det skriftlig fra biomor at min samboer overtar hovedomsorgen for gutten fra sommeren av!!!!!!! ENDELIG skal gullgutten vår få et rolig, stabilt og et fantastisk hjem der foreldrene tenker på barna før seg selv!, og et liv der han slipper å bo i flyttekasser!! Vi er så hoppende sprettende glade!!!! Har bare lyst å rope det ut til alle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
☆Gudlo☆ Skrevet 7. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 7. april 2008 ja, det ligger noen år med intern kamp bak, så her spruter det med gledes tårer:)
* 5 om dagen * Skrevet 7. april 2008 #4 Skrevet 7. april 2008 Gratulerer alle sammen...jeg vet det er en lang og hard kamp,så er godt å få en avklaring.... Lykke til alle sammen :-))
☆Gudlo☆ Skrevet 7. april 2008 Forfatter #5 Skrevet 7. april 2008 Tuuusen takk for det!! Ja, det er neimen ingen enkel sak for noen parter. Godt å høre at det er fler som har vært i samme situasjon og at det har ordnet seg for dem også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå