Mojo med trollungen Skrevet 7. april 2008 #1 Skrevet 7. april 2008 Skal man vente til riene starter med å ringe føden? Hvordan vet man at dette er fostervann.. det er blankt med noe slim i begynnelsen. Det kommer litt og litt ganske ofte nå. Har mistet slimproppen for 2 uker siden, hodet er festet og hatt mye nedpress.. Syns det er litt tidlig men begynte uke 37 idag, så anyone?
hormonia&alienimagen <3 Skrevet 7. april 2008 #2 Skrevet 7. april 2008 trur du må bare ta på deg et bind og ringe de på føden,forklar at du trur du lekker... Skal magen bli flat egentlig om vannet går eller om man lekker? Noen som vet?
M, Vestfold Skrevet 7. april 2008 #3 Skrevet 7. april 2008 Vannet mitt lakk i en uke. Tilslutt ringte jeg sykehuset og fikk beskjed om å komme for å ta en GU. Det var fostervann. Jeg ble lagt inn og fikk antib intravinøst. Jeg var 36 uker påvei.. Fikk beskjed om at jeg skulle igangsettes dagen etter, men den kvelden på sykehuset gikk resten av vannet og jeg fødte morgenen etter.. Ring føden, så tar de en sjekk! Lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå