Gå til innhold

fler som har/hatt forkjølet baby?råd?


Anbefalte innlegg

Skrevet

vesla mi på to mnd er blitt forkjølet. Hun hoster fælt og har mye snørr.Bruker saltvann-nesedråper og nesesuger for å få vekk det verste men blir fort tett igjen. Uff synes så synd på henne. Og det er så ekkelt når hun blir helt tett i nesen .Redd henne ikke får puste.

Noen som har noen gode tips råd for forkjølelse for små barn. Og hvor lenge varer en slik forkjølelse?

hilsen rådvill mor

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis du bruker sprinkelseng og ikke vugge, bruk noen tykke blader eller pocketbøker i hodeenden og bygg opp litt, da renner snørr nedover istedenfor bakover.. Kan hende hun får puste litt lettere da.

 

Umulig å si hvor lenge det varer, bare pass på å få i henne mye væske og pass på feber ;)

Skrevet

Bygg opp sengen med bøker.Greit å bruke nesesuger hvis det er vekdig mye snørr..Og nesespray da:)Eller dråper.

Lykke til!

Skrevet

Det finnes nesespray for så små barn også. Anbefaler å skaffe den. Helt uunnværlig når baby skal sove eller er tett ved amming!

Skrevet

Nesespray med virkestoff mente jeg å si:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...