Happy-Go-Lucky Skrevet 7. april 2008 #1 Skrevet 7. april 2008 Vi bestilte tur til Cannes før jul og det blir vår første ordentlige ferie sammen med 2 åringen.Begynner å få kalde føtter og tenker at det kanskje ikke er det rette stedet for barn og bekymrer meg for sånne ting som om vi må ha med bilsete-Vi skal ikke leie bil men tenker mere på transport til og fra flyplassen. Noen som har vært der og vet?
~sjiraff~ Skrevet 7. april 2008 #2 Skrevet 7. april 2008 Så lenge dere ikke skal kjøre bil der nede så trenger dere jo ikke bilsete. Hva er planen fra flyplassen da? Taxi? Isåfall vil jeg tro at du får taxi med barnesete i om dere bestiller det.
Happy-Go-Lucky Skrevet 7. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 7. april 2008 Takk Sjiraff! Ja selfølgelig går det vel an å bestille det ja.Er så trøtt og hormonell (gravid) så tenker ikke klart:)Tusen takk for at du tok deg tid til å svare:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå