Anonym bruker Skrevet 6. april 2008 #1 Skrevet 6. april 2008 Det finnes ikke èn eneste undersøkelse som sier at det er ufarlig å røyke under svangerskapet. Alle undersøkelser viser til de samme skadene. Om dere har vært heldig og født ett eller to barn uten skader som ble utsatt for røyking under svangerskapet, så betyr ikke det at røyk er ufarlig! SÅ SLUTT Å BAGATELLISER. Min dypeste sympati og medfølelse går til de som ikke klarer å slutte å røyke, men som fremdeles klarer å forstå hvor farlig en røyk er og hva det gjør med barnet. Dere andre som forsvarer røyking er til å spy av!
Anonym bruker Skrevet 6. april 2008 #2 Skrevet 6. april 2008 SLUTT Å HENG DEG OPP I FOLKSRØYKEVANER. Du virker som et veldig kjedelig å lite reflektert menneske. Vi har debatert dette hele dagen også begynner du på nytt nå?!!!
Anonym bruker Skrevet 7. april 2008 #3 Skrevet 7. april 2008 Det finnes jo virkelig ingen røykere som klarer å ta selvkritikk. 01:36, du er et godt eksempel!
Anonym bruker Skrevet 7. april 2008 #4 Skrevet 7. april 2008 til HI: denne debatten har da gått maaange ganger. hvis du er sjokket over vanlig røyk, så se på forumet "rusmidler". der røyker de gravide ikke "bare" lovlig røyk nei, der ruser de seg i tillegg med ulovligheter, som kan føre til razzia (selvom de har barn), i tillegg til rusen. Så la denne røykedebatten her på 2. trim ligge død. Alle er vel lei av den, kommer ingen vei uansett, bortsett fra å skape dårlig stemning (har forresten aldri røyket selv, ikke at det har noe å si).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå