Sjefsmegga Skrevet 6. april 2008 #1 Skrevet 6. april 2008 Og da helst oppdatert med å ta flere kurs/oppfriskingskurs med jevne mellomrom og med førstehjelp på barn, ikke alle kurs gir kunnskap om førstehjelp på feks babyer og småbarn. Jeg har tatt 4 kurs, pluss de jeg har fått igjennom skole/ kjøreskole. Et eget kurs for førstehjelp på barn fikk jeg gjennom barnehagen sønnen min gikk i, da hadde rødekors en kampanje, noen år sia. Har tent å hive meg på et kurs igjen nå i løpet av våren er plana. Liker å holde det ved like. Anefaler alle som ikke har kurs om å kontakte lokale rødekors feks.
Gjest Skrevet 6. april 2008 #2 Skrevet 6. april 2008 Jeg har mellom 1500 og 2000 timer med førstehjelpskurs
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 6. april 2008 #3 Skrevet 6. april 2008 Ja, har kommet ut av tellingen over hvor mange ;-)
Sjokoladekaka Skrevet 6. april 2008 #4 Skrevet 6. april 2008 Har kurs, ikkje i det siste men... Og så har vi sånn lita/halv Annadukke heime, som vi trener på. Så ungane veit også kva dei skal/bør gjere:)
Gjest Skrevet 6. april 2008 #5 Skrevet 6. april 2008 For dere som vil oppdatere dere kan dere finne ditt lokallag i Røde Kors på http://www.redcross.no
pøber´n & je Skrevet 6. april 2008 #6 Skrevet 6. april 2008 En hel haug. På skole, kjøreskole og jobbsammenheng
♥ ♀06+♥♂10+spireimagen ♥ Skrevet 6. april 2008 #8 Skrevet 6. april 2008 Vi fikk tilbud om kurs gjennom helsestasjon da vesla var.. noen mnd,. Husker ikke hvor gammel men er vel ca 1år siden.. Lærerikt og nødvendig ja! Så fort vi ser flere kurs hiver vi oss på=)
Gjest Skrevet 6. april 2008 #9 Skrevet 6. april 2008 Har blitt endel opp gjennom årene ja. Har fast ca hvert 2. år i jobben. Noen av de har også fokusert endel på barn. Ellers fikk vi et kort videokurs i førstehjelp for barn på HS.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå