Newton & Prinsessen på erten Skrevet 6. april 2008 #1 Skrevet 6. april 2008 Hvilken størrelse er det på sykkelen og hvor høy er barnet.
Gjest Skrevet 6. april 2008 #3 Skrevet 6. april 2008 Oj... nå spør du vanskelig... Størrelsen på sykkelen.... Må sjekke med mannen tror jeg...hehe... Er sånn vanlig liten en som de selger på sporten.....hehe.... Jenta er i alle fall noe sånt som 106 lang.... Hun er 3 1/2 år nå. Fikk sykkelen i fjor sommer. Mestrer den kjempefint.
Gjest Skrevet 6. april 2008 #4 Skrevet 6. april 2008 Mannen sier han tror det er 12" .... Den er i alle fall beregnet på barn fra 2-4 år. Diamant sykkel, kjøpt på G-sport.
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 6. april 2008 Forfatter #5 Skrevet 6. april 2008 Ok, er veldig uenig med mannen her skjønner du om hva vi skal kjøpe. Gutten vår er lavere enn jenta deres og jeg mener 12" er passe for han da han så vidt rekker ned i bakken med skotuppene. Mannen mener han skal ha 16" men da er det 10 cm fra føttene og ned til bakken, så jeg mener den er alt for stor. (Det er heller ikke støttehjul). Gutten har også en klønete motorik pga. ryggproblemer. Så sykkelen bør jo være stødig.
Gjest Skrevet 6. april 2008 #7 Skrevet 6. april 2008 Jeg må nok si meg enig med deg. Jeg tenker at jenta vår kanskje har vokst noe sånt som 2-3cm siden i fjor. Sykkelen er i grunnen akkurat passe til henne nå. Hun rekker fint ned samtidig som hun kan ha setet justert riktig i forhold til et godt tråkk..... Disse syklene er jo såpass billige at jeg heller vil kjøpe en som passer fint nå og heller ny om et år eller to....
Gjest Skrevet 6. april 2008 #8 Skrevet 6. april 2008 åhh... skulle ikke lagre fullt så fort... Jeg synes faktisk den er overraskende stødig til bare å ha støttehjul. Jenta vår raser avgårde og det er faktisk ikke mange gangene hun har veltet. Det eneste problemet er når de svinger for fort. Da tipper de lett. Jenta vår var aldri noe stor fan av trehjulssykkelen så for henne var det fantastisk å få en tohjuling )
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 6. april 2008 Forfatter #9 Skrevet 6. april 2008 Da gir jeg meg ikke på den.. Da blir det en 12"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå