grå :) Skrevet 6. april 2008 #1 Skrevet 6. april 2008 har to stykker her som skal ha øyedråper, men det gå heller dårlig. noen som har noen tips på å få det til?
*ale* Skrevet 6. april 2008 #2 Skrevet 6. april 2008 Well well.. ...knebling er vel det sikreste trikset her i huset, sorry to say..
Himmel og hav Skrevet 6. april 2008 #3 Skrevet 6. april 2008 Legg barnet på ryggen, og, hvis de er litt større, be de knipe øynene igjen (de fleste gjør det av seg selv hvis de skjønner at det er øyedråper i vente) drypp en dråpe i indre øyekrok på hvert øye og vent til de blunker, da vil øyedråpen renne inn i øyet av seg selv. mye mindre ekkelt enn å få øyet åpnet osv. Om barnet vrir seg som en mark så sett deg på gulvet med beina rett fram. Legg barnet på ryggen mellom dine bein og ta barnets bein "rundt" livet ditt, da kan du begrense hodevridningene med dine lår. (klønete forklart, men du finner sikkert ut av det)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå