Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Må bare spørre dere om en ting. Har en datter som heter Eira og hun er født 11.08.07. Har nå hørt at det skal være tre andre med samme navn og fødselsdato i Bærums området. Synes dette egentlig er kult, men også litt sprøtt. Trodde ikke Eira var så populært navn. Det jeg skulle spørre om da, er om dere kjenner noen Eira som er født 11.08.07?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

nei, men kjenner ei eira og ei eilah

Skrevet

(Må bare få innlegget mitt inn på første side igjen.) Er så nyskjerrig på dette her. La inn innlegg på navndebatten også, og der var det ei som viste om en Eira med samme fødselsdato:-)

Skrevet

Nope, kjenner ikke noen av de i Bærum, men lille i magen skal hete Eira...

 

Skrevet

kjenner ei ved navn eira på 6mnd:)

men bor i oslo da:) eira er også ett veldig vanlig samenavn (etternavn), så for meg som har bodd i nordnorge mange år syns jeg det er litt arti at så menge heter det:) syns forresten det er kjemoefint og søtt:) blir nok poppis navn om 3-5 år hehe;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...