Mrs.HvorErNøkleneMine? Skrevet 5. april 2008 #1 Skrevet 5. april 2008 Noen som vet hva som hjelper mot treg mage? Føler at alt har stoppet opp, og har kjempe vondt no... Drikker masse vann og spiser youghurt og sånt som liksom skal hjelpe, men det stopper opp uansett hva jeg gjør virker det som!
Nagilimia Skrevet 5. april 2008 #2 Skrevet 5. april 2008 En hel plate kokesjokolade, eller rosiner hvis du liker det
har4barn Skrevet 6. april 2008 #5 Skrevet 6. april 2008 JEg bruker litt lactulose i en kopp urte-te hver dag. + at jeg prøver å holde meg unna gjær (dvs mye knekkebrød). Har slitt med forstoppelse i alle mine sv.skap og ammeperioder. Dette er det eneste som hjelper litt:)
mosegrisen Skrevet 6. april 2008 #6 Skrevet 6. april 2008 Hehe, hjelper det med en hel plate sjokolade? Jeg er utrolig for den versjonen:D Biola og knuste linfrø eller loppefrø, samt drikke mye vann til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå