Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vil bare ønske dere lykke til med prøvingen alle sammen!!! Håper dere snart sitter med en positiv test i hånden og et baby-gull i magen!!!

 

Tr er kommet til meg, nå... Så istedenfor å gå inn i vår 13.pp, tror jeg vi skal ta litt prøve-pause... Hadde bestilt time til legen min nå, men er ikke klar for utredning ennå. Følelsene mine blir helt berg-og-dalbane av prøving, symptom-jakt, håp og skuffelser. Vi har jo en fantastisk gutt på fem år, så vi er jo veldig heldige som har fått han!!! Så tar vi heller ting litt som det kommer, og hvis jeg plutselig skulle bli gravid likevel, så er baby-liten hjertelig velkommen!!

 

Lykke til og nyt livet!!!

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Masse lykke til til dere også, og kos dere i pause-prøveperioden for det. Kanskje om dere klarer å slappe av, så sitter spiren :)

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...