Gå til innhold

Hva mener dere om dette?


Anbefalte innlegg

Skrevet

http://www.bt.no/forbruker/reise/article539612.ece

 

 

Jeg må si meg enig med disse legene, og er ofte forundret over folks reiseplaner med små barn... Syns det ofte er egoistiske motiv bak.

 

Og klart man kan ta forhåndsregler, og det går vel helst bra, men hvorfor ta sjansen?

 

" 2006 havnet 39 norske unger under fem år på sykehus i Norge etter hjemkomst fra ferier i utlandet."

- syns det er trist.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Turen er viktig for familien sier hun. Står ingenting om at de har større barn så da må man jo gå ut fra at turen er viktig for mor og far. Den lille hadde nok hatt det vel så bra hjemme... Jaja, folk får gjøre som de vil selv men jeg synes ikke det er noe lurt å ta med ettåringer på den type ferie.

Skrevet

Er enig med at en aldersgrense kunne være lurt, men så var det dette med å skulle bestemme over andre da... da bør det i så fall være åpent for å kunne søke om fritak fra aldersgrensen under visse forhold.

Skrevet

Latterlig at noen skal bestemme når man få ta med seg barna til utlandet! Hyggelig for de som har barn som er feks., halvt afrikanske, asiatiske eller latinamerikanske som ikke får ta med seg barna hjem til familien sin på ferie. Hva med de som kommer fra disse landene, skal ikke de få lov til å reise hjem før barnet er en viss alder?

Skrevet

mener om det..hm...vel...

vanskelig å si,folk må egentlig bare gjøre som de selv vil med barna sine..

men jeg kommer ikke til å reise til sånne steder med M på lenge enda..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...