venter x3 Skrevet 3. april 2008 #1 Skrevet 3. april 2008 Baby Bjørn sin er så dyr, og mange av de andre sortene er så store... Fischer Price sine kan man ikke regulere, men liker egentlig de godt... Hva sier dere?
millymolly&mini Skrevet 3. april 2008 #2 Skrevet 3. april 2008 Har baby bjørn sin vippestol,(brukte den til førstemann) den er dyr ja, men er superfornøyd med den. Babyene skal ikke begynne å bruke den før de er vel seks uker (mener jeg å huske), og det er viktig å ha de i den liggende posisjon når de er så små. Kanskje finn.no har brukte til salgs??
skimre Skrevet 3. april 2008 #3 Skrevet 3. april 2008 vi hadde fisher prise med vibrerende funksjon til storesøster her... ubetalelig!! ;o) kommer garantert til å bruke den til lillebror her også!
*Super*Mamman* Skrevet 3. april 2008 #4 Skrevet 3. april 2008 Vi har kjøpt Fisher Price med regulerende rygg, vibrering m.m.. Er Fisher Price sine stoler som er kommet best ut i test... Var denne vi kjøpt, er på tilbud akkurat nå: http://www.babybis.no/LearningRockerNew.htm
venter x3 Skrevet 3. april 2008 Forfatter #5 Skrevet 3. april 2008 Den såg ikke så verst ut den nei:-) (Linkadoos Infant to Toddler Rocker) Hvor får man kjøpt disse?? Og hva koster de hvis man ikke kommer over de på tilbud??
Anonym bruker Skrevet 3. april 2008 #6 Skrevet 3. april 2008 kan man bruke den fra barnet er født`? eller bør det være ett par mnd først?
venter x3 Skrevet 3. april 2008 Forfatter #7 Skrevet 3. april 2008 http://www.babybis.no/LearningRockerNew.htm Her står det iallefall fra nyfødt.. De kan jo sitte i bilstol 20-30 min av gangen, så da tenker jeg de kan sitte i vippestol noen minutter også..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå