ainapost Skrevet 2. april 2008 #1 Skrevet 2. april 2008 Hei alle sammen! For dere som er interessert, går episode 2 av jordmødrene på svensk tv1 nå klokken 21. Samme konsept som serien som gikk på nrk i høst. Jeg er i hvert fall klar i sofaen!!
Tjukkemagen *m/jente 1.mai* Skrevet 2. april 2008 #2 Skrevet 2. april 2008 Jeg også. Kleenexen er klar. Sist klarte jeg nesten ikke slutte å gråte. Ble så rørt!
nr 2 i magen;) Skrevet 2. april 2008 #3 Skrevet 2. april 2008 Uff.... jeg griner og griner og griner jeg.... er helt oppslukt i fødsler, og blir så rørt. så akkurat episode 2 på nettet. er i uke 20 med min første, og gleder meg noe helt vannvittig til fødselen. kjenner at nurket mitt sparker hele tiden, og tror ikke jeg vet hvor heldig jeg er:) Ha en fin kveld alle som ruger;)
Tjukkemagen *m/jente 1.mai* Skrevet 2. april 2008 #4 Skrevet 2. april 2008 Åååååsom jeg gråt.... godt sambo er borte, han hadde trodd jeg var blitt klin sprø.... Griner ikke så lett til vanlig jeg, så han har litt å venne seg til om dagen ;-)
ainapost Skrevet 2. april 2008 Forfatter #6 Skrevet 2. april 2008 Jeg gråter helt sinnsykt jeg også! Har en snikende følelse av at jeg kommer til å føde raskt denne gangen. Er nr 3 og de to andre har vært fort gjort. Derfor ble bilfødselen meget virkelig for meg;) Sjekk www.svt1.se/barnmorskorna eller www.alltombarn.se
Mamma`n til Trym Skrevet 3. april 2008 #7 Skrevet 3. april 2008 Dette er den mest perfekte serien som går på tv nå Jeg begynte å grine så fort gårsdagens episode hadde begynt, jordmora trengte bare å si: Hon har fødd i bilen!! -og jeg var igang med alle følelsene
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå