Anonym bruker Skrevet 2. april 2008 #1 Skrevet 2. april 2008 Er så sinnsykt kvalm og trøtt for tiden..Skikkelig sliten og energi-løs, Har også hatt litt hodepine. Er i uke 35, trodde man skulle få mere energi mot slutetn jeg. Noen som har opplevd det samme? Ps. Vet at ikke dette er et "lege forum", er bare ute etter å høre om det er noen som har det på samme måte. Takker for svar.
jøan Skrevet 2. april 2008 #2 Skrevet 2. april 2008 Hei, jeg har det på samme måte. Har sovet i to dager nå. Vært kvalm og veldig sliten! Det er visst vanlig å bli kvalm på slutten. Kjipt, men sånn er det bare:) Formen er bedre nå da, så det hjalp kanskje å sove i et par dager, hehe. Er i uke 34.
Anonym bruker Skrevet 2. april 2008 #3 Skrevet 2. april 2008 Hei Jeg er også i uke 35, og føler det litt som deg. er sliten av jobben og mangler motivasjon. For min del så tror jeg det er fordi at det kun er knappe 2 uker til permisjonen tar til, og at jeg bare ser frem til å fokusere på babyen fremover. Ryggen min verker, så den heller gjør d ikke så veldig mye bedre. Men prøver å være i mye bevegelse da, og går en time hver kveld, føler i hvertfall d klarer tankene og gir litt ekstra energi.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå