Gå til innhold

Pene som gravide?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Er d bare meg eller er dere ekstremt fornøyde med utseende nå som dere er gravide? Jeg kjempetrives med fasongen og huden er ikke uren i det hele tatt.

Trodde aldri jeg skulle føle d sånn, med tanke på at jeg har slitt med spiseforstyrrelser i mange år. deilig for en gang skyld å være fornøyd med seg selv!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så bra at du føler deg pen, og er fornøyd med deg selv :-)

Skal du ha gutt? Det blir sagt at de som venter gutt blomstrer opp og blir pene, mens jentebabyene stjeler morens skjønnhet.

Det stemmer ikke på meg altså, jeg skal ha gutt og føler meg ikke akkurat så veldig pen for tiden.

Skrevet

Ja, jeg er fornøyd med utseendet hittil.

Både fasongen, at huden er frisk og ikke uren og håret er blankt og fyldig. Ser selvfølgelig at jeg har gått opp litt ( 11 kg), men alt i alt er jeg fornøyd. :-))

Venter jente, forresten.

 

 

 

Skrevet

bortsett fra strekkmerker til tusen så er jeg veldig fornøyd jeg og, håret mitt har blitt finere og huden mindre fet. suverent!

Skrevet

heldi dere er.... føler meg som ei stappa pølse...alt er tungt... lagt på meg 20 kg... men ser ikke direkte feit ut liksom, men føler meg oppblåst..

Skrevet

Kan nok bli sånn for flere av oss etter hvert. ;-)

Særlig mot slutten.

 

Skrevet

Så bra for dere. Det må være deilig.

Hvis dette med at barnet stjeler moren skjønnhet stemmer, så tror jeg at jeg later som det er det som skjer. -Selv om jeg får gutt, altså.

Jeg har hatt et litt slitsomt svangerskap og ser så sliten og dratt ut! M

 

Kos dere med følelsen. Dere fortjener å føle dere pene. Deilig at dere inrømmer det. Da er det lettere å nyte...

Skrevet

Jeg har følt meg veldig bra i dette svangerskapet=)

Noe som kom litt overreskende på, siden jeg alltid har strebet etter å være veldig tynn, og slitt litt med eget selvbilde.

Har kanskje følt at nå er det litt "lov", pluss at jeg har fått veldig mye tilbakemeldinger om at jeg både kler magen og ser bra ut.

Det er jo veldig koselig=)

 

Men har kommet til uke 31 nå, og må innrømme at jeg synes rumpa plutselig ble veldig stor=/

Skrevet

Jeg ELSKER den gravide kroppen min og det gjorde jeg ved forge svangerskap også.

Føler meg vakker rett og slett, gruer meg til å få tilbake den slappe kjedelige kroppen jeg har som ikke gravid.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...