Bebis120408+150511 Skrevet 2. april 2008 #1 Skrevet 2. april 2008 jeg er forlover for ei venninne og må så smått begynne å planlegge utdrikningslaget hennes i begynnelsen av sommeren.. noen som har noen gode tips for hva vi kan gjøre? ønsker et morsomt og koselig utdrikningslag.. har blant annet SPA-behandling i tankene,men må jo ha noe med litt fart i og..
Kjærlighet <3 Skrevet 2. april 2008 #2 Skrevet 2. april 2008 Er hun veldig tøff og tar en utfordring? Fallskjermhopping eller paragliding eller noe sånt??:-) Go-cart Paintball Helikoptertur Er visst ikke så veldig kreativ i dag for det står helt stille når det gjelder ting med fart i....:-) Ellers er jo spa og velvære som du har nevnt en veldig god ide, det hadde jeg satt pris på hvertfall...:-)
gullegget Skrevet 2. april 2008 #3 Skrevet 2. april 2008 Jeg var med på et utdrikningslag som bruden måtte oppklare et mord:) Ho ble vekket med frokost av forlover. Fikk en hel kjeledress som det stod csi på. Og verktøy kasse med ting de bruker på csi. Også fikk ho beskjed om åsted. Der var det en bamse som var drept. Det var lagt litt hår der, og i veska lå det ting som var hint om hvem som var drept, det var en venninne og morderen var en kompis:) Ho måtte dra ett par steder til hvor ho fant spor om hvem morderen var og den drepte. Siste sporet var på en resturant og der var alle gjestene:) Ho hadde hvert bekymra for at det bare var ho og forlover på utdrikningslaget:) Der spiste vi en deilig lunsj. Racerbil er det fart i.
togutter-08og10 Skrevet 2. april 2008 #4 Skrevet 2. april 2008 Er hun musikalsk? Vi fik en venninne til å spille inn en sang på cd i et studio..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå